مقالات

سیمای هانی بهترین آموزشگاه آرایشی در تهران

بهترین آموزشگاه آرایشی غرب تهران

اگر می خواهید خلاقیت خود در آرایشگری را به حرفه خود تبدیل کنید و از این حرفه مانند بسیاری دیگر از هنرمندان آرایشگری و گریماتور درامدهای کلانی برای خود دست و پا کنید باید بدانید اولین قدم و همچنین مهم ترین قدم، انتخاب یک آموزشگاه مناسب و حرفه ایست.

چه چیزی در آموزشگاه آرایشی یاد خواهید گرفت؟

بهترین آموزشگاه آرایشی غرب تهران

 

برای شروع ، فقط حضور درکنار متخصصان آرایش و دیدن کار آنها یک نقطه شروع عالی است. در مدارس آرایش با صنعت بزرگ و رنگارنگ آرایش و انواع آرایش آشنا می شوید. این اتفاق به شما کمک می کند تا بفهمید به چه چیزی بیشتر علاقه دارید و با چشمان باز یک حرفه درست را دنبال می کنید. بنابراین شما چیزی بیشتر از مهارت آرایش و ترکیب تکنیک ها خواهید آموخت. و تا زمانی که دوره خود را به پایان برسانید ، نمونه کارهای آرایش خود را ایجاد خواهید کرد و برای خود یک رزومه قوی درست می کنید.

اینجا می خواهیم به شما بهترین آموزشگاه آرایشی غرب تهران را که یکی از بهترین هاست را به شما معرفی کنیم. فارغ از اینکه چه مدرسه ای را انتخاب کنید، باید به طور مداوم کار کنید تا به یک هنرمند قوی و قویتر تبدیل شوید. اطراف خود را با افرادی که به اندازه شما پرشور هستند محاصره کنید تا همیشه رشد کنید.

آموزشگاه آرایشی

 

آموزشگاه سیمای هانی

سیمای هانی یک آموزشگاه و سالن آرایشگری در غرب تهران است. این مجموعه در دو طبقه و با دارا بودن 15 مربی حرفه ای مشغول آموزش رشته های مختلف آرایشی است. جالب است بدانید سیمای هانی علاوه بر دارا بودن مجوز رسمی، نشان درجه 1 را نیز کسب کرده است.

چرا سیمای هانی؟سیمای هانی

به راستی یک آموزشگاه آرایشی خوب چه ویژگی هایی می تواند داشته باشد؟ آموزشگاه و سالن آرایشی سیمای هانی دارای 6 ویژگی مهم و فوق العاده است که این آموزشگاه را تبدیل به بهترین آموزشگاه در غرب تهران کرده است. این 6 ویژگی عبارتند از:

 1. مدرسان حرفه ای: بدون شک در کسب هر مهارتی، میزان تجربه و تخصص مربی و مدرس آن حرفه و مهارت نقش تعیین کننده ایی را بازی می کند. سیمای هانی موفق شده است 15 تن از بهترین ها در حوزه آرایش در ایران را به عنوان مربی گرد هم آورد.
 2. آموزش بیزینس و کسب و کار: درست است که آرایشگری می تواند یک حرفه ی فوق العاده پولساز باشد اما باید بدانید تنها داشتن تخصص و مهارت به شما کمکی نمی کند. شما باید با اصول ایجاد یک کسب و کار آشنا بشوید و بدانید چطور می شود یک نام گذاری و برندینگ فوق العاده را پایه ریزی کرد. همچنین ضروریست به طریقه کسب مجوزهای لازم و مسائل مربوط به مالیات دهی نیز آگاه بشوید. یک آموزشگاه حرفه ای در کنار آموزش مهارت، کسب و کار را نیز به شما خواهد آموخت.
 3. دسترسی به پشتیبانی مداوم: شما چه آموزش آنلاین را انتخاب کنید چه آموزش حضوری، باید به صورت مستمر به پشتیبانی دسترسی دشته باشید تا بتوانید سوالات خود را بپرسید. این پشتیبانی بعد از اتمام آموزش نیز باید ادامه داشته باشد چراکه شما به عنوان یک آرایشگر نوظهور نیاز بیشتری به راهنمایی خواهید داشت.
 4. انعطاف پذیری: وجود تعادل بین کار و زندگی برای مهارت آموزان بسیار مهم است. اگر قصد ثبت نام در یک دوره آموزش آرایش را دارید ، احتمالاً نمی خواهید هر دقیقه از زندگی خود را صرف مطالعه کنید (این طبیعی است!). آموزش آرایش شما باید سرگرم کننده و انعطاف پذیر باشد، بدون سخت گیری های غیرلازم!
 5. منابع شغلی: یک آموزشگاه خوب باید برای حرفه آموزان خود منابع شغلی فراهم کند. اما منابع شغلی چیست؟! فرض کنید آموزش شما به اتمام رسیده و می خواهید پا به صنعت بزرگ آرایش بگذارید، در این صورت شما باید مسیر و مراحلی را برای رسیدن به جایگاه خود در این حرفه را طی کنید. حال سوال اینجاست، آموزشگاه در این مسیر چه کمکی به شما می کند؟ آیا آنها در تهیه رزومه به شما کمکی خواهند کرد؟ آیا آنها در ساختن و ثبت نمونه کارها به شما یاری خواهند رساند؟ آیا نکات مهم جذب مشتری را به شما آموزش خواهند داد؟ یک آموزشگاه حرفه ای، حرفه آموزان خود را در این مسیر تنها نمی گذارد و کاری می کند تا آنها این مسیر را سریع و موفق طی کنند.
 6. گواهینامه معتبر و حرفه ای: حداقل ترین و البته مهم ترین چیزی که یک آموزشگاه می تواند در اختیار شما قرار دهد یک گواهینامه پایان دوره است. هرچه اعتبار و شهرت آموزشگاه بیشتر باشد قطعا گواهینامه ی صادره ی آن دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر آموزشگاه هاست. و یک گواهینامه معتبر می تواند بسیار سریع شما را به درامد برساند. و چه آموزشگاهی معتبرتر و مشهورتر از سیمای هانی؟

دوره های آموزشی آموزشگاه و سالن آرایشگری سیمای هانی

 • میکروبلیدینگ
 • رنگ و مش
 • گریم و میکاپ
 • شینیون های ژورنالی
 • خدمات ناخن
 • کوپ و پیتاژهای ژورنالی
 • اپیلاسیون گیاهی و وکس
 • انواع بافت
 • پاکسازی پوست
 • پیرایش ابرو

 

 

کلیه خدمات فوق با آموزش و ارائه مدرک فنی و حرفه ای می باشد.

 

ارتباط با ما

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شش + = 8